Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1578 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Sheshi Avni Rustemi / Pazari i Ri (Pranë)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 196 m2
Çmimi 195.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje, teK Pazari i Ri. I ndodhur ne katin e shtate te nje pallati te ri dhe cilesor me ashensor, i perbere nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje e madhe me aneks gatimi, dy tualete dhe nje verande e madhe me orientim ne lindje dhe veri me sip. 66 metra. Apartamenti eshte totalisht bosh, i paperfunduar me qellim zbatimin e kerkeses se bleresit, i pajisur me hipoteke.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit Gjej
Celular (069) 607-7011
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejpron@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 2393 herë