Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1589 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Myslym Shyri (Tek) / Myslym Shyri (Rr.)
Gjendja Me Qera
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 86 m2
Çmimi 480 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per qera, i ndodhur ne nje nga zonat me te preferuara per banim ne Tirane, ne nje pallat te ri prane Rr. Myslym Shyrit, ne katin e 9-te (jo i fundit), apartamenti eshte totalisht i mobiluar me mobilim shume te mire dhe cilesor, perbehet nga 2 dhoma gjumi, ambjent ndenje dhe gatimi, nje tualet, 1 ballkon te madh me pamje nga rruga e Kavajes. Cmimi i diskutueshem per afat te gjate kohor.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, PL. Eurocol, K.1, Ap.6
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1614 herë