Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1599 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Selvia (Tek) / Rr. e Dibrës 1
Gjendja Me Qera
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 3+1
Sipërfaqja 118 m2
Çmimi 400 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per qera prane Selvise, ne rrugen e Dibres. Ndodhur ne katin e trete te nje pallati te ri, i perbere nga tre dhoma gjumi, dhome ndenje e madhe bashke me aneks gatimi, dy tualete dhe dy ballkone te orientuar ne lindje dhe ne jug. Apartamenti eshte bosh pervec pjeses se kuzhines, ka ndricim natyral ne te gjitha ambientet, ka pamje nga mali i Dajtit.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, PL. Eurocol, K.1, Ap.6
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1548 herë