Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1602 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Sheshi Avni Rustemi / Pazari i Ri (Pranë)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 137 m2
Çmimi 180.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje tek Pazari i Ri. Ndodhur ne katin e gjashte te nje pallati te ri, i perbere nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje e madhe me aneks gatimi, nje tualet i madh, korridor dhe dy ballkone te orientuar ne perendim dhe jug. Apartamenti eshte totalisht bosh, ka mundesi te adaptohet me dy tualete sipas projektit. Ne proces hipotekimi.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit GjejProna
Telefon 042269790
Celular (067) 204-0640
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejprona@gjejprona.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1750 herë