Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1642 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Don Bosko (Lagje) / Don Bosko (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 113 m2
Çmimi 100.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje tek Vizion +. I ndodhur ne katin e nente te nje pallati me ashensor, perbere nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje bashke me aneks gatimi, dy tualete me dritare, corridor dhe dy ballkone te orientuar ne perendim dhe jug. Apartamenti ka ndricim natyral, ndodhet ne nje zone te qete, I pajisur me hipoteke.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit Gjej
Celular (069) 607-7011
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejpron@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 2180 herë