Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1643 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Unaza / Rr. Bardhyl
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 120 m2
Çmimi 105.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Shitet apartament 2+1 ne zonen e rr. Bardhyl mbrapa Triss. Apartamenti eshte ndertim i ri, ndodhet ne katin e dyte dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone dhe soxhorno me ambientin e gatimit. Apartamenti eshte i mobiluar dhe i pajisur me çertifikate te rregullt hipotekore. Apartamenti shitet me nje çmim prej 105.000 Euro.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit GjejProna
Telefon 042269790
Celular (067) 204-0640
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejprona@gjejprona.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 2178 herë