Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1673 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Zogu i Zi (Sheshi Karl Topia) / Zogu i Zi (Pranë)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 105 m2
Çmimi 135.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje tek Zogu i Zi. Ndodhur ne katin e tete te nje pallati te ri, perbere nga dy dhoma gjumi, dhome ndenje bashke me aneks gatimi, dy tualete (njeri me dritare) dhe ballkon me orientim ne jug-lindje. Apartamenti eshte bosh, i shtruar me parket, punime mjaft cilesore, i pajisur me certificate pronesie. Disponojme edhe apartamente te ngjashme ne kate te tjera te ketij pallati.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, PL. Eurocol, K.1, Ap.6
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1897 herë