Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1704 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga 9 Katëshet - Prokuroria / Kostandin Kristoforidhi (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 1+1
Sipërfaqja 59 m2
Çmimi 81.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje ne qender te Tiranes. I ndodhur ne katin e peste te nje pallati te ri, perbere nga nje dhome gjumi, dhome ndenje me aneks gatimi, nje tualet dhe nje ballkon me orientim ne veri. Apartamenti eshte bosh, I pajisur me certificate pronesie.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit Gjej
Celular (069) 607-7011
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejpron@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 2113 herë