Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1746 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Shkolla e Kuqe (Tek) / Riza Cerova
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 92 m2
Çmimi 118.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Shitet apartament 2+1 pran shkolles Kuqe. Apartamenti eshte i organizuar ne ambientin e ndenjes ku perfshihet dhe ambienti i gatimisi dhe 2 dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ka nje hapsire te brendeshme perafersishte 80m2 dhe ndodhet ne nje pallat te sapo ndertuar dhe eshte ne proces hipotekimi. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 dhe te fundit dhe ka nje orientim jug-lindje gje qe e ben te ndricuar gjate gjithe dites
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit GjejProna
Telefon 042269790
Celular (067) 204-0640
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejprona@gjejprona.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 2053 herë