Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1747 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Sheshi Wilson - Garda / Sheshi Wilson (Tek)
Gjendja Me Qera
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 3+1
Sipërfaqja 270 m2
Çmimi 1.300 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Jepet me qera papafingo ne zemer te Bllokut. Papafingoja eshte e organizuar nga nje ambient ndenjeje me ambeint gatimit te vecuar si dhe 2 dhoma gjumi ajo martesore dhe nje tjeter me 2 krevate tek dhe nje tualet. Papafingoja ka dhe nje tarrace perafersisht 120m2 te gjelberuar. Eshte i pa banuar me pare. Per nje vizit ne prone na kontaktoni ne 0676321311
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit Gjej
Celular (069) 607-7011
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejpron@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1383 herë