Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1748 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Unaza / Asim Vokshi (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 104 m2
Çmimi 115.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Shitet apartament 2+1 pran Harry Fultz. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor te mire administruar. Apartamenti organizohet ne ambientin e ndenjes ku eshte i perfshire dhe ambienti i gatimit si dhe 2 dhoma gjumi ku ajo martesorja ke dhe tualet brenda me ajrosje natyrale. apartamenti shitet i mobiluar perpos dhomes se femijes. Apartamenti disponon certifikate pronesie Per nje vizit ne prone na kontaktoni ne 0676321311
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit GjejProna
Telefon 042269790
Celular (067) 204-0640
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejprona@gjejprona.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 2061 herë