Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1749 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Rr. Elbasanit / Qemal Guranjaku (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 1+1
Sipërfaqja 0 m2
Çmimi 165.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Shitet apartament 1+1 tek Liceu prane rruges se Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar. Apartamenti ka nje hapsire prej 73.8 m2 dhe eshte i organizuar ne nje ambient ndenjeje ku perfshihet dhe ambienti i gatimit nje dhome gjumi e bollshme si dhe nje tualet. Apartamenti eshte i investuar dhe aktualisht jepet ne qera me booking ku prodhon mesatarisht 1000eu te ardhura mujore. Apartamenti disponon certifikat pronesie Per nje vizit ne prone na kontaktoni ne 0676321311
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit Gjej
Celular (069) 607-7011
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejpron@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1661 herë