Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1753 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Shk Baletit / Petro Nini
Gjendja Me Qera
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 1+1
Sipërfaqja 0 m2
Çmimi 330 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Jepet apartament me qira ne nje nga zonat me te gjalleruara te Tiranes. Apartamenti organizohet me nje sallon ndenjeje ku ambient i gatimit eshte pak i vecuar dhe prane saj ka dritaren per mos tu shqetesuar nga aromat e gatimit. Gjithashtu, ka dhe nje dhome gjumi me nje hapesire te konsiderueshme si dhe nje ballkon, i cili eshte i mbyllur me ventrate xhami. Apartamenti ka nje tualet me dritare dhe nje ndricim shume te mire. Vendodhja e apartamenti ofron shume facilite si bar-restorant, liqenin, bllokun, transport publik, shkolla etj. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne 0676321311
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit Gjej
Celular (069) 607-7011
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejpron@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1567 herë