Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1757 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Rr. Durrësit / Rr. Durrësit 1
Gjendja Me Qera
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 3+1
Sipërfaqja 100 m2
Çmimi 400 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per qera ne rrugen e Durresit, prane gjimnazit Qemal Stafa. Ndodhur ne katin e pare banim ne nje pallat ekzistues, I perbere nga tre dhoma gjumi, dhome ndenje me aneks, korridor, dy tualete (njeri me dritare) dhe nje ballkon me orientim ne very-perendim. Apartamenti jepet I mobiluar ne menyre modern dhe komode.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna/Mondi
Personi i Kontaktit Mondi
Celular 0692030130
Adresa e Agjensisë Rr.Bogdanëve, PL. Eurocol, K.1, Ap.6
Eposta(e-mail) edmondsharka@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1234 herë