Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1781 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Fresku - Teleferiku (Lagje) / Fresku (Pranë)
Gjendja Me Qera
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 3+1
Sipërfaqja 245 m2
Çmimi 400 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Jepet me qera vile 2 kateshe ne Zonen e freskut, Rruga Sali nela. Vila ndodhet 30m nga rruga kryesore. Stacioni i autobuzit me i afert eshte rreth 100m. Vila organizohet nga 3 dhoma nga te cilat njera eshte dhome martesore, dhome ndenje e bollshme me kuzhine, 2 banjo dhe verande. gjithashtu ka dhe oborr me peme frutore dhe vend parkim per 3 mjete. Vila eshte e mobiluar shume mire.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit Gjej
Celular (069) 607-7011
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejpron@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1366 herë