Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 1788 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Gjiri Lalezit / Durres
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 1+1
Sipërfaqja 63.6 m2
Çmimi 42.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Shitet apartament, 1+1, totalisht i mobiluar, me hipoteke, kati 7, i nje pallati 10 katesh me ashensor, apartamenti ndodhet ne Durres, prane pista Kosova dhe ka pamje nga deti, Cmimi 42000 eu, kontakt 0675587488
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit Gjej
Celular (069) 607-7011
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejpron@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 1898 herë