Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 720 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga Rr. Elbasanit / Rr. Elbasanit
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 95 m2
Çmimi 125.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje i ndodhur ne katin e 2-te ne nje nga ndertimet e vjetra ne fillim te rruges se Elbasanit, shume e pershtatshme per zyre pasi eshte e dukshme por dhe per banim, e ndare ne 2 dhoma gjumi njera prej te cilave me siperfaqe te madhe, 1 dhome ndenjeje dhe 1 ambjent gatimi, 1 banjo dhe veranda e cila eshte ne shfrytezim, totalisht e rikonstruktuar.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit Gjej
Celular (069) 607-7011
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejpron@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 4276 herë