Informacioni i Pronës

Kodi i Pronës 726 Shënoni kodin nëse prona ju pëlqen!
Zona / Rruga 9 Katëshet - Prokuroria / Qemal Stafa 1 (Rr.)
Gjendja Në Shitje
Lloji i Pronës Apartament
Numri i Dhomave 2+1
Sipërfaqja 117 m2
Çmimi 128.000 EURO
Nëse prona ju pëlqen, jepni ofertën tuaj!!!
Sqarim Apartament per shitje i ndodhur ne katin e 7-te dhe te fundit ne nje ndertim te ri, perbere nga 2 dhoma gjumi, ambajent ndenje dhe gatimi, 2 banjo, 2 ballkone, orjentim nga Jugu, fare prane qendres se Tiranes. Me dokumentacion te rregullt. Cmim i diskutueshem.
Informacioni i Kontaktit të Agjensisë
Zyra e Pronave GjejProna
Personi i Kontaktit Gjej
Celular (069) 607-7011
Adresa e Agjensisë Rr. Bogdaneve, prane Minibashkise Nr. 10
Eposta(e-mail) gjejpron@gmail.com
Adresa e Internetit www.gjejprona.com
Deri tani kjo pronë është parë 4623 herë